Hakkımızda

Diyarportal.com sitemizin hakkımızda sayfası arasıra güncelleme yapabildiğimizi hatırlatırız sitemiz olan diyarportal 02.02.2021 tarihlerinde açılmış olup yayın hayatına başlamıştır.

Sitemiz olan diyarportal diyarbakır adına açılmış olup diyarbakırda yaşananları diyarbakır güzellikleri ve diyarbakır hayatta olan herşeyi kulanıcılara sunmak için açılmıştır.

Diyarportal sitemiz diyarbakır adına olup ve diyabakır adına paylaşımlar yapılmaktadır diyarbakırda yaşıyorsanız ve eklemek istedikleriniz var ise hemen ücretsiz hesap oluşturup paylaşımlarınızı yapabilirsiniz.

Diyarportal diyarbakır adına haber video anket resim galerisi ve daha yazmadığımız bir çok özelliği barındırmaktadır sitemiz sosyal paylaşım sitesi olup kullanıcılar tarafındanda içerik paylaşımı yapılmaktadır.

Diyarportal sitemiz sohbet bölümü eklenmiştir sohbet sistemimiz mobile uygun olup mobilden sohbet edebilir kullanıcılarımız sürekli iletişim halinde olup tanışıp kaynaşma amaçlı açılmış olup hizmetinize sunulmuştur.

Diyarportal sitemizin diyarbakır adına açtığımız online radyo sistemi aktif radyomuzdan müzik dinleye bilir istek yapabilirsiniz dj lerimiz istekleriniz çalacaktır.

DiyarPortal sitemiz sohbet radyo ve diğer bölümlerimiz gün geçtikçe büyümeye devam ediyor sizide aramızdan görmekten mutluluk duyarız.

Son güncelleme: 21.10.2021