Diyarbakır'da Beyzbol Sopalı Saldırı: Müşteri Beyin Kanaması Ge geçirerek Yoğun Bakımda
Diyarbakır'da Beyzbol Sopalı Saldırı: Müşteri Beyin Kanaması Ge geçirerek Yoğun Bakımda
Diyarbakır'da bir genelevde sigara içme tartışması kanlı kavgaya dönüştü. Genelev işletmecisi M.D., beyzbol sopasıyla müşteri S.A.'nın başına vurarak beyin kanaması geçirmesine neden oldu. Yaşam savaşı veren S.A. yoğun bakımda, M.D. ise "kasten adam öldürmeye teşebbüs" suçundan tutuklandı.

Olay Bismil'de Gerçekleşti

Olay, Bismil İlçesindeki bir genelevde 5 arkadaşın eğlenmek için gitmesiyle başladı. Alkolün etkisiyle olan arkadaşlardan S.A., genelevin avlusunda sigara içmeye başladı. Bu durum, genelev işletmecisi M.D.'nin dikkatini çekti ve M.D., S.A.'ya içeride sigara içmemesini söyledi.

Sözlü Tartışma Kavgaya Dönüştü

S.A., M.D.'ye alkollüyken ters cevap verdi ve aralarında sözlü bir tartışma başladı. Tartışmaya S.A.'nın arkadaşları da dahil olunca ortam gerildi ve kavga çıktı. M.D., müşteri kabulünün yapıldığı masanın altına gizlediği beyzbol sopasıyla S.A.'nın kafasına arkadan sert bir şekilde vurdu.

S.A. Beyin Kanaması Ge geçirdi

Saldırının ardından genelevin güvenlik görevlileri araya girerek 5 arkadaşı genelevden dışarı çıkardı. S.A., arkadaşlarıyla birlikte araçlarına binerek Bismil'e döndüler. Yolda fenalaşan ve bilincini kaybeden S.A., hastaneye kaldırıldı. Beyin tomografisi çekilen S.A.'nın beyin kanaması geçirdiği ortaya çıktı.

M.D. Tutuklandı

Hastane polisinin olaydan haberdar olmasıyla soruşturma başlatıldı. Görgü tanıklarının ifadeleri ve güvenlik kamera kayıtları da M.D.'nin S.A.'nın kafasına beyzbol sopasıyla vurduğunu doğruladı. M.D., emniyetteki sorgusunun ardından savcılığa sevk edildi ve "kasten adam öldürmeye teşebbüs" suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

S.A.'nın Hayati Tehlikesi Devam Ediyor

Beyin kanaması geçiren S.A., yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. Hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenilen S.A.'nın sağlık durumu yakından takip ediliyor.

Bu olay, şiddetin ne kadar yıkıcı sonuçlara yol açabileceğini bir kez daha gözler önüne serdi. Umarız ki S.A. en kısa sürede sağlığına kavuşur ve bu tür olaylar bir daha asla yaşanmaz.

Diyarportal
Official Verified Account

Diyarportal.com diyarbakır adına açılmış olup diyarbakırda yaşananları size sunmak için açılmıştır

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://diyarportal.com/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!